Często zadawane pytania

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  1. Jak utworzyć nazwę użytkownika i hasło?

Wejdź w „Członkowie”. Zarejestruj się. W ten sposób możesz zacząć działać na PhilanetAuction. Wypełnij formularz, wybierz nazwę użytkownika i hasło i wybierz firmy, z którymi chciałbyś licytować.

Kiedy firmy, które wybrałeś, otrzymają Twoje zgłoszenie, zarejestrują Cię i mogą wysłać do Ciebie maila z informacją, że możesz brać udział w ich aukcjach. W przypadku, gdy firma ma na stronie aktywne aukcje, proces ten nie powinien trwać dłużej niż jeden dzień. Jeśli firma nie ma w tym momencie aktywnych aukcji, otrzymasz powiadomienie dopiero, gdy ich aktywne aukcje pojawią się na stronie.

Aby sprawdzić swój status w aukcjach firmy, wystarczy się zalogować i wejść w link do ich aukcji. U góry strony będzie widoczny status akceptacji licytującego.

  1. Co jeśli zapomniałem hasła?

Jeśli zapomniałeś hasła, możesz poprosić o wysłanie Ci mailem nowego. Jeśli wciąż nie możesz się zalogować, powiadom PhilanetAuction mailowo.

  1. Gdzie są moje wysłane oferty licytacyjne?

Zaloguj się i wejdź w zakładkę: MOJE KONTO/TWOJE LICYTACJE.

  1. Jak mogę zaktualizować mój profil?

Zaloguj się i wejdź w zakładkę: MOJE KONTO/EDYCJA.

  1. Jak zmienić język na stronie?

Możesz zmienić język klikając w rozwijane menu w Twoim pasku narzędzi w prawym górnym rogu strony.

  1. Jakiej waluty używa PhilanetAuction?

Twoja licytacja odbywa się w walucie, której używa firma licytacyjna. Symbol waluty powinien być widoczny obok ceny początkowej.